"Jeziorak Challenge - pokonaj jeden z 7 nowych cudów Polski"

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Sobota   06 Styczeń 2018   17:58:48

 START Aktualności 2014 "Jeziorak Challenge - pokonaj jeden z 7 nowych cudów Polski"

"Jeziorak Challenge - pokonaj jeden z 7 nowych cudów Polski"

 Autor: Michał Złotowski Sobota,  22 Marzec 2014,  16:13 Odsłon: 2444 Drukuj 

Michał Złotowski jest biegaczem specjalizującym się w biegach górskich. Michał wraz z Urzędem Miejskim w Iławie organizuje wydarzenie sportowe podczas, którego obiegnie Jeziorak, trasa biegu to ok. 80 km. Impreza pod nazwą "Jeziorak Challenge - pokonaj jeden z 7 nowych cudów Polski" odbędzie się 7 czerwca 2014 roku. Dodatkowym atutem tego wydarzenia będzie wyścig z żeglarzem Karolem Górskim, który popłynie jednym z najszybszych jachtów śródlądowych w Polsce. Będzie to swoista konfrontacja siły nóg ultramaratończyka z siłą wiatru i doświadczenia. Będzie to zapewne zacięta walka, ponieważ obaj startujący to doświadczeni sportowcy. Któremu uda się to zrobić pierwszemu? Oczywiście kibicujemy "naszemu", czyli Michałowi.

KOMENTARZE

 tomkolo77
 22-03-2014 (17:07)
Gratulacje za pomysł!!! Skoro w Nysie nie da się nic zorganizować należy wychodzić w teren!! BRAWA DLA MIASTA IŁAWA !!!
 Lena
 22-03-2014 (17:33)
To co, montujemy ekipę, busik i jedziemy ;-)
 złoty
 22-03-2014 (20:54)
Dzięki ;-) innym słowy: jadę do w rodzinne strony trochę pobiegać. A bus w stronę Iławy to wyśmienity pomysł ;-) Lena to tez w Twoim kierunku, no nie ;-) Pomysł na tę imprezę rzeczywiście wyszedł ode mnie ale inicjatywa była od razu podłapana przez Iławę, w której pomysł na obiegnięcie Jezioraka spotkał się z dużą przychylnością. I powstaje impreza z dużym zapleczem sponsorskim i patronackim. Plan tej promocji jest tak duży, że sam nie mogę w to uwierzyć ;-) Organizatorem imprezy jest miasto Iława i to oni odpowiadają za wszelkie działania marketingowe i informację odnośnie tego wydarzenia. Nie zostało zaznaczone, że wywodzę się z klubu Nysa Biega i właściwie to uświadomiłem sobie to dopiero dzisiaj. Chciałbym zaznaczyć, że całym sercem utożsamiam się z Naszym Klubem Nysa Biega, z biegaczami i z wszystkimi wydarzeniami sportowymi Nysa Biega, czyli wszystko w tym temacie pozostaje bez zmian. Ciężko jest też wszystkie działania przeprowadzić bezproblemowo, np w Iławie powstała podobno dyskusja czy ja jestem Iławianinem czy Nysaninem. Moi iławscy znajomi obruszyli się po artykule w którym jasno stoi że jestem Nysaninem. tego typu problemów pewnie jest bez liku ... w każdym razie nie chciałbym się nimi zajmować. chciałbym tylko wyjaśnić oficjalnie, że brak wzmianki o Nysa Biega w Jeziorak Challenge jest tylko chwilowy i będzie uzupełniony na profilu Jeziorak Challenge - sam o to już postaram się zadbać! Jeżeli ktoś tym faktem poczył się jakkolwiek (nie wiem jak to napisać) "urażony" to serdecznie przepraszam i proszę o zrozumienie.

Nysa Biega rulezzz ;-)
 złoty
 22-03-2014 (21:20)
a fota z tvn autorstwa zapewne Prezesa jest doprawdy śmieszna, he he ;-) dobra koniec już tej paplaniny. idę na piwo i kiełbasę - regeneracja ważna sprawa ;-)
 Marecki
 26-03-2014 (22:25)
Gratuluję pomysłu! Udanych przygotowań! Moc jest z Tobą;)

DODAJ KOMENTARZ

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

"Jeziorak Challenge - pokonaj jeden z 7 nowych cudów Polski"

© 01-01-2009 Hinosz!