I Bieg Koziołków - Kędzierzyn - Koźle.

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Sobota   06 Styczeń 2018   17:37:42

 START Aktualności 2011 I Bieg Koziołków - Kędzierzyn - Koźle.

I Bieg Koziołków - Kędzierzyn - Koźle.

 Autor: Emilia Dudek Poniedziałek,  28 Luty 2011,  16:21 Odsłon: 4528 Drukuj 
I Bieg Koziołków - Kędzierzyn - Koźle.

Sara Tkaczuk zwyciężyła w biegu klas V - VI w Biegach Dzieci przy I Biegu Koziołków w Kędzierzynie - Koźlu. Zawody odbyły się w sobotę 11 września. Organizatorzy postanowili połączyć starty dziewcząt i chłopców. Nasza reprezentantka pozostawiła w pokonanym polu wszystkich uczestników biegu. Na czwartej pozycji przybiegła nasza piątoklasistka Daria Baranowska. Taką samą pozycję wywalczyła Marta Ligocka, startując w biegu dziewcząt klas III - IV. Kacper Bednarz przybiegł na 4. pozycji w biegu klas V - VI.

Zawody zostały rozegrane w okolicach rynku w Koźlu. W każdym z biegów startowała bardzo liczna grupa dzieci, co zaskoczyło organizatorów na tyle, że nie byli w stanie prowadzić pełnej klasyfikacji, ograniczając się do pierwszych trójek. W efekcie, do dziś brak komunikatu z pełnymi wynikamy zawodów.

W zmaganiach, oprócz wyżej wymienionej czwórki uczestniczyli: Agnieszka Dudek, Marta Bocian, Julia Makówka, Ola Stefanowicz, Julka Dudek, Marlena Szczepańska, Magda Dubicka, Natalia Kwaśnik, Agnieszka Stefanowicz, Ewa Wróblewska i Kamil Adamczyk.

W biegu głównym wystartowali zawodnicy Nysa Biega Emilia Dudek oraz Marek Pałetko. Trasa o długości 10km wiodła ulicami rynku oraz pobliskiego parku. Na czterech pętlach czekały na uczestników liczne zakręty. W biegu wystartowało około 200 osób. Temperatura powietrza dawała się wszystkim we znaki dlatego woda służyła przede wszystkim do schładzania ciała. Po biegu na wszystkich czekał festyn z licznymi atrakcjami. Zawodnicy Nysa Biega zajęli następujące miejsca:

Emilia Dudek zajęła 7 miejsce w kategori K36 z czasem 52.55

Marek Pałetko zajął 20 miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 39:15.

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

I Bieg Koziołków - Kędzierzyn - Koźle.

© 01-01-2009 Hinosz!