Półmaraton Katowice

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Sobota   06 Styczeń 2018   17:54:40

 START Aktualności 2010 Półmaraton Katowice

Półmaraton Katowice

 Autor: Tomasz Kołodziej Wtorek,  28 Luty 2012,  16:19 Odsłon: 3163 Drukuj 
Półmaraton Katowice

Dnia 3 października 2010 roku w Katowicach odbył się PÓŁMARATON KATOWICKI.

Podczas tej imprezy naszą akcję Nysa Biega reprezentowało czterech zawodników : Ryszard Tasarek, Mariusz Zając, Paweł Droździk oraz w roli reportera- Jacek Makowski:). Zawody w Katowicach odbywały się w malowniczej "Krainie Trzech Stawów", którą można nazwać "płucami" Katowic. Trasa składała się z trzech pętli po 7km każda. Na starcie biegu stanęło 919 osób, a wsród nich nasi zawodnicy. Ogromne gratulacje należą się Ryszardowi Tasarkowi, który podczas zawodów w Katowicach potwierdził swoją świetną formę z poprzednich zawodów i w Katowicach poprawił swój rekord życiowy. Duże wyrazy uznania należą się także naszemu początkującemu koledze Mariuszowi Zającowi, który pierwszy raz (z sukcesem) zmierzył się z magicznym dystansem 21 km 97 metrów.

Mariusz na metę dobiegł z dużym zapasem energii. Po przebiegnięciu oświadczył, że będzie stratował dalej z Nysą Biega i na jednym półmaratonie nie skończy:) A Maraton Wiedeń już w kwietniu..:)

Mariuszowi w umiejętnym przebiegnięciu oraz w poznaniu dystansu pomagał nasz serdeczny kolega Paweł Droździk, który towarzyszył debiutantowi na całej trasie.

Całej trójce reprezentantów Nysa Biega serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych owocnych startów.

Jeżeli masz ochotę i Ty przebiec jakiś dystans na zawodach, poczuć sportowe emocje i poznać wielką rodzinę biegową zgłoś się do uczestników Nysa Biega!:)

relacja Jacek Makowski

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

Półmaraton Katowice

© 01-01-2009 Hinosz!