Nysa

Sobota   06 Styczeń 2018   17:31:57

START Aktualności 2014 III BIEG WZGÓRZ STRZELIŃSKICH

Autor: Paweł Matner Poniedziałek,  29 Wrzesień 2014,  19:17 Odsłon: 1871 Drukuj

Bieg w Strzelinie nie należy do najłatwiejszych, o czym przekonali się biegający zawodnicy NB w ubiegłych edycjach. Do tego grona dołączyłem i ja, zaliczając "dyszkę" na Wzgórzach Strzelińskich. Trudny profil trasy nie ułatwiał szybkiego biegania, niemniej jednak dzisiejszego dnia czas się dla mnie nie liczył. Zależało mi na dobrym biegu i wysokiej pozycji. Udało się i jestem zadowolony, tym bardziej z tego, że większość trasy pokonałem w samotności i bez żadnych dolegliwości bólowych.

Od samego początku karty w wyścigu rozdawał zawodnik z Ukrainy-PAVEL OLIINYK czas- 31:27, który ostatecznie wygrał. Ja uplasowałem się na 3 pozycji z czasem 33:04.

W kategorii kobiet wygrała Dorota Silarska, podopieczna naszego wspólnego szkoleniowca-Jacka Wośka.