Newsletter

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Sobota   06 Styczeń 2018   17:45:18

 START Newsletter

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter!

Otrzymasz z naszego serwisu Nysa Biega najświeższe informacje umieszczane na naszych stronach, wystarczy podać adres e-mail, na który chcesz otrzymywać newsletter.

Polityka prywatności

Newsletter

Użytkownik serwisu Nysa Biega zapisując się do systemu Newsletter wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez , , .

Nysa Biega używa systemu Newsletter aby informować o nowych zasobach umieszczanych w serwisie za pośrednictwem poczty e-mail.

Zapisanie się do bazy Newsletter serwisu Nysa Biega wymaga potwierdzenia, w tym celu do użytkownika wysyłany jest e-mail z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia chęci zapisu do bazy.

Abonament na Newsletter jest ważny 12 miesięcy, miesiąc przed upływem ważności abonamentu jest wysyłana informacja o utracie ważności abonamentu z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

Rezygnacja z korzystania Newslettera z serwisu Nysa Biega jest udostępniona w każdej poczcie e-mail, link do rezygnacji jest umieszczony w końcowej części wysłanej poczty e-mail.

Newsletter jest wysyłany automatycznie o stałej porze codziennie, wtedy gdy w serwisie Nysa Biega zostaną umieszczone nowe zasoby, lub zostaną dokonane jakiekolwiek zmiany.

Korzystanie z Newslettera jest bezpłatne.

Wpisanie się do Newslettera oznacza zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Polecamy:

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

Newsletter

© 01-01-2009 Hinosz!