Nasze trasy

Zapraszamy do współnego biegania i maszerowania !!!

Obraz: 1

TRASA - 2km. - Start - Staw Sekuta - alejką asfaltową wzdłóż stawu, następnie skręcamy w prawo przez mostek i ulicę, przebiegamy na ścieżkę na wale do fortu wodnego, dalej ścieżką na wale obok rowu z wodą do tamy wojskowej, skręcamy w prawo przez ulicę i ścieżką polną a następnie asfaltową powrót do miejsca startu.

Obraz: 2

TRASA - 8km. - Start - Staw Sekuta - alejką asfaltową wzdłóż stawu, następnie skręcamy w prawo przez mostek i ulicę, przebiegamy na ścieżkę na wale do fortu wodnego, dalej ścieżką na wale obok rowu z wodą do tamy wojskowej. Następnie przebiegamy przez tamę wojskową do drogi z kostki brukowej, dobiegamy do ul. Saperskiej i skręcamy w lewo. Za 200 m skręcamy w prawo na czarną drogę szutrową i biegniemy aż do drogi betonowej. Chodnikiem dobiegamy do Skorochowa i skręcamy w lewo na podbieg na wał i biegniemy do tamy. Za tamą schodkami w dół i dalej drogą wzdłuż rzeki do tamy wojskowej. Powrót przez ulicę i park do miejsca startu.

Obraz: 3

TRASA - 10km - Start - Staw Sekuta, fort wodny, tama wojskowa, saperska, kapielisko miejskie,Szlak Eichendorffa, podbieg ul. Berberysowa, ul. Otmuchowska, w dół alejka do Skorochowa, wałem do tamy, schodkami w dół, powrót wzdłóż rzeki przez park do mety.

Obraz: 4

TRASA - 18 KM - Start – skrzyżowanie ul. Sudeckiej i Kasprowicza – al. Duńczyków -park miejski – Staw Łódkowy (staw Sekuta) – fort wodny – tama wojskowa – droga wzdłuż rzeki do tamy jeziora nyskiego - wałem jeziora do Białej Nyski - żwiraki – wałem do Siestrzechowic – powrót tą sama trasą do Zamłynia - w dół na ścieżkę rowerową na ul. Mickiewicza – ul. Rodziewiczówny –- stadion Polonia Nysa- skrzyżowanie ul. Sudeckiej i Kasprowicza.

4885 - 19.04.2010 - DRUKUJ drukuj

Nysa biega            nysabiega.pl

© 2010 Nysa Biega. Wszelkie prawa zastrzeżone!